Certyfikat SSL w BezpiecznieZapakowane.pl

Certyfikat SSL w BezpiecznieZapakowane.pl

Miło nam poinformować Was o tym że właśnie dokonaliśmy finalizacji wprowadzania zabezpieczeń związanych z certyfikatem SSL.

Certyfikat SSL jest bardzo istotnym zabezpieczeniem, dlatego że rzeczywiście podnosi i potwierdza wiarygodność stron internetowych oraz zapewnia poufność danych przesyłanych pomiędzy zabezpieczaną stroną WWW a komputerami użytkowników.

Do tej pory, takie zabezpieczenie dostępne było dopiero w trakcie finalizacji zamówienie przy dokonywaniu przelewu on-line. Ponieważ bardzo zależy nam na Waszym zaufaniu, a także zapewnianiu najwyższej jakości usług na każdym etapie realizacji zamówienia, rozpoczęliśmy prace nad wprowadzeniem takiego zabezpieczenia dla całej naszej strony, dlatego z dużym zaangażowaniem wprowadziliśmy dodatkowe szyfrowanie które już od pierwszego wejścia na naszą stronę dba o Wasze bezpieczeństwo i gwarantuje że żadne z przekazywanych nam danych nie zostaną podejrzane przez niepowołane osoby.

Kategorie blog
Znajdź nas na:

BezpiecznieZapakowane.pl na Facebook BezpiecznieZapakowane.pl na YouTube BezpiecznieZapakowane.pl na Instagramie BezpiecznieZapakowane.pl na Google +

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl