Formy Płatności

Płatności można zrealizować na jeden z trzech sposobów:

Przelew natychmiastowy - po złożeniu zamówienia następuje natychmiastowe przekierowanie do wybranego banku z którego opłacane jest zamówienie. Cały proces trwa zazwyczaj tylko kilka sekund, dzięki czemu otrzymujemy środki od klienta niemal natychmiastowo, co pozwala na szybsze przetwarzanie zamówień, zwiększenie komfortu zakupów dla naszych klientów między innym dlatego że opłacone zamówienie jest niezwłocznie przekazywane do wysyłki. Do wyboru są niemal wszystkie banki działające w naszym kraju, a także BLIK, Google Pay, Apple Pay oraz karty.

 

Przelew zwykły - po złożeniu zamówienia, otrzymujesz od nas potwierdzenie na swój email wraz z podsumowaniem wartości zakupów oraz dołączoną w załączniku proformą. Znajdują się tam wszystkie niezbędne dane do wykonania przelewu. W tytule przelewu najlepiej wpisz numer zamówienia, to usprawni nam weryfikację wpłaty. W takim przypadku czas realizacji zamówienia uzależniony jest wówczas od tego kiedy dokonasz wpłatę oraz kiedy zostanie ona zaksięgowana na naszym koncie.

 

Pobranie - jest to forma płatności którą realizujesz przy odbiorze paczki. Można ją dokonać gotówką (w przypadku dostawy kurierskiej) lub kartą jeżeli wybrałeś automaty paczkowe. Zazwyczaj płatność kartą jest także możliwa przy dostawie kurierskiej. Wysyłka zamówionych przedmiotów z formą płatności za pobraniem, podobnie jak w jak przy płatności natychmiastowej, jest realizowana niezwłocznie po wpłynięciu do nas Twojego zamówienia, jednakże ze względu na koszty manipulacyjne przewoźników, usługa jest dodatkowo płatna. 

 

 

Aktualnie przelewy natychmiastowe zrealizujesz przy pomocy poniższych banków i kart:

Przelewy on-line w BezpiecznieZapakowane.pl

 

Informacje na temat płatności za poszczególne formy dostawy znajdziesz tutaj: 

https://www.bezpieczniezapakowane.pl/pl/i/Czas-i-koszty-dostawy/3

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl