Etykiety samoprzylepne A4 rodzaje i zastosowanie
Etykiety samoprzylepne A4 rodzaje i zastosowanie

Dzisiaj postaramy się przybliżyć Państwu jeden z najpopularniejszych naszych produktów - etykiety samoprzylepne IGEPA.

Etykiety samoprzylepne stosuje się między innymi do oznaczania przygotowywanych do transportu przesyłek i paczek. Etykietami oznacza się także – podczas przeprowadzki – konkretne, na przykład bardzo wartościowe czy wymagające nadzwyczajnej uwagi pakunki. Naklejki samoprzylepne pełnią rolę ostrzegawczą – informują zarówno o zawartości paczki, jak i o oczekiwanym czy sugerowanym sposobie jej przewozu.

Białe, dostępne w arkuszach A4 (210x297 mm), wykonane z wysokiej jakości papieru samoprzylepnego etykiety, mają bardzo szerokie zastosowanie. Może je wykorzystywać do adresowania kopert, oznaczania magazynowanych towarów, podczas prac porządkowych i w trakcie procesu segregowania drobnych akcesoriów, takich jak płyty CD/DVD, książki czy notatniki i skoroszyty. Dodatkowo, proponowane etykiety samoprzylepne A4 można swobodnie zadrukowywać, a następnie umieszczać je na produktach przeznaczonych do sprzedaży. W takim wydaniu oferowane naklejki sprawdzają się jako profesjonalne, ale wykonane niskim kosztem etykiety informujące o składzie produktu czy jego danych technicznych lub zawierające obowiązkowy kod kreskowy.

Ponadto, oferowane, dostępne w ekonomicznych pakietach ilościowych i wygodnych arkuszach etykiety są często pokrywane autorskimi rysunkami (artystyczne wlepki) lub odręcznymi napisami, przez co wykorzystywać je można w warunkach domowych – do oznaczania słoików z przyprawami czy butelek z sokami.

Oferowane etykiety samoprzylepne A4 sprzedawane są w wygodnych arkuszach. Naklejki nie zawierają żadnych napisów czy znaków, dzięki czemu można je wykorzystać w dowolnym celu.

Najczęściej stosuje się je do:

- Oznaczanie paczek i przesyłek

- Znakowania produktów na magazynie

- Naklejki z cenami oraz kody kreskowe

- Przydatne podczas magazynowania różnego rodzaju dóbr

- Stosowane przy archiwizacji dokumentów

- Wykorzystywane w pracach domowych

- Stosowane jako oznaczenia płyt, kaset, dyskietek

- Przydatne podczas wekowania domowych przetworów

- Ułatwiające oznakowanie wszelkich, pojedynczych produktów

- Pomocne podczas organizowania przeprowadzek

 

Każdy z oferowanych arkuszy A4 zawiera dokładnie ponacinane i gotowe do wypełnienia treścią czy obrazkami etykiety.  Etykiety uzupełnione są mocnym, permanentnym klejem, przez co gotowe już naklejki mocno przylegają do powierzchni opakowań. Nadruki na nich wykonywać można zarówno odręcznie, jak i w drukarkach laserowych, drukarkach atramentowych, drukarkach igłowych czy kserokopiarkach.

Oferowane arkusze dostępne są w wygodnych pakietach ilościowych. Naklejki znajdują się w środku poręcznych opakowań umożliwiających wielokrotne otwieranie i zamykanie.

 

Charakterystyka oferowanych przez nas etykiet IGEPA:

- Wykonane z wysokogatunkowego papieru

- Nadające się do zadrukowania w drukarkach atramentowych, laserowych i igłowych

- Dostępne w poręcznych arkuszach A4

- Wysoki poziom bieli umożliwiający dokładne odwzorowanie kolorów

- Oferowane w pudełkach zawierających po 100 arkuszy A4 (wyjątek etykiety na CD/DVD - 80 arkuszy)

- Mocnym permanentny klej

 

Do wyboru mają Państwo 28 różnych wzorów nacinania, począwszy od całego arkusza A4 aż po 65 etykietek na jednej stronie:

Rodzaje etykiet samoprzylepnych Igepa

Do wykonania etykiety zadrukowanej etykiety  wystarczy nam nawet ołówek lub długopis. Jeżeli jednak potrzebna jest wieksza ilość, najlepiej użyć drukarki. Dla ułatwienia wykonania nadruku, dajemy Państwu do dyspozycji gotowe szablony do etykiet przygotowane w wygodnym w użyciu dokumencie tekstowym (Word). Wyraźnie zaznaczone linie określają nam pole zadruku dla każdego z rodzaju nacięć etykiety.

Opisane powyżej zastosowania nie są jedynymi dla naszych etykiet. Nasi klienci ciągle dostarczają nam nowych pomyslów na ich wykorzystanie. Może i Ty masz jakiś nowy pomysł na ich użycie?

Kategorie blog
Znajdź nas na:

BezpiecznieZapakowane.pl na Facebook BezpiecznieZapakowane.pl na YouTube BezpiecznieZapakowane.pl na Instagramie BezpiecznieZapakowane.pl na Google +

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl