Koperty bąbelkowe wymiary ceny i rodzaje

Koperty bąbelkowe są w tej chili najpopularniejszym sposobem pakowania paczek w sprzedaży wysyłkowej. Bez różnicy czy jesteśmy sprzedającym czy kupującym, wszystkim zależy aby wysyłany przedmiot dotarł w nienaruszonym stanie. Ważne jest także poza samym bezpieczeństwem zawartości, także to, aby samo opakowanie było także estetyczne i bez zbędnych zabrudzeń czy przetarć przetrwało proces dostawy. W związku z tym warto wybrać odpowiednie koperty, które będą gwarantem odpowiedniej ochrony dla przesyłanego zakupu.

Ceny kopert bąbelkowych:

Zapewne można znaleźć tańsze koperty niż u nas, ale czy kupując na przykład buty, zawsze kierujemy się najniższą ceną? Niekoniecznie. Najczęściej decydujemy się na dobry, markowy produkt, a o takim mowa w przypadku naszych kopert. Zwłaszcza że ceny zaczynają się już od 0,14 groszy za sztukę!

koperty bąbelkowe powietrzne 

Największymi zaletami naszych kopert jest papier z którego są wykonane, który dodatkowo powlekany jest tworzywem sztucznym, które jest bardzo odporne na zabrudzenia, rozdarcia i przetarcia, folia bąbelkowa o dużej gęstości oraz grubości która wspaniale usztywnia kopertę, przy jednoczesnym zachowaniu bardzo niskiej wagi, a także perfekcyjnie wykonane zgrzewy na bokach.
Ponadto koperty posiadają samoprzylepny pasek z bardzo dobrym klejem, który zabezpiecza przed niechcianym otwarciem. Każda próba otwarcia bez naszej wiedzy, pozostawi trwały nieusuwalny ślad oraz uniemożliwi ponowne jej zamknięcie. Takie zamknięcie w profesjonalnym żargonie nazywa się HK.

zamknięcie koperty HK

Koperty bąbelkowe rozmiary:

Standardowo koperty bąbelkowe określa się w następujący sposób: A11, B12, C13, D14, E15, F16, G17, H18, I19, K20, CD23. Poniżej przedstawiamy tabelkę, która dokładnie opisuje wymiary wewnętrzne oraz zewnętrzne opisywanych symboli:

Koperty bąbelkowe wymiary tabelka

A tutaj znajdują się rysunki obrazujące koperty z folią bąbelkową. Pokazuje on różnice między nimi, które mamy nadzieję pomogą w podjęciu odpowiedniego wyboru. 

Wymiary kopert bąbelkowych

W zależności od wielkości koperty, są one różnie pakowane w kartony. Najczęściej jest ich po 100 sztuk, ale w przypadku A11 i B12 jest to już 200 sztuk w kartonie, natomiast w I19 i K20 pakowane są po 50 sztuk.

Stosowanie dobrze wykonanych kopert bąbelkowych jest zatem bardzo rozsądnym wyborem. Pozwalają one na szybkie i estetyczne pakowanie paczek, zapewniające ochronę zarówno przed rozdarciem, zgnieceniem, ale również przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi takimi jak deszcz, nie dopuszczają do wnętrza pyłków, kurzu oraz innych zanieczyszczeń. Koperty są lekkie co pozwala zaoszczędzić na kosztach wysyłki.

Warto na koniec zauważyć, że sami wysyłamy dużo paczek, działamy w branży opakowaniowej co powinno być dodatkową rekomendacją, gdyż używane przez nas koperty powietrzne muszą spełniać nasze bezkompromisowe podejście do estetyki oraz wytrzymałości, a te właśnie i Państwu chcemy zaoferować.

Kategorie blog
Znajdź nas na:

BezpiecznieZapakowane.pl na Facebook BezpiecznieZapakowane.pl na YouTube BezpiecznieZapakowane.pl na Instagramie BezpiecznieZapakowane.pl na Google +

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl