Nowe logo, barwy i oznaczenia noży firmy Martor
Nowe logo, barwy i oznaczenia noży firmy Martor

Firma Martor postanowiła odświeżyć swój logotyp oraz ujednolicić design i nazewnictwo swoich produktów. 

Ta sama ostrość, nowy wygląd - tak producenci firma Martor zaopatrująca nas w noże bezpieczne zachęca do odkrywania na nowo zalet swoich produktów.

Przekonacie się Państwo o tym patrząc na produkty tórym nadali nowy wygląd. Wyraźne kontury, wyjątkowe kształty i jednolite kolory są charakterystyczne dla nowego wizerunku marki. Nowe logo jest tego pierwszym dowodem:

Stare logo Martor Solingen

zmienia się na:

nowe logo Martor Solingen 

Niebieski kolor, ma symbolizować świeżość firmy. W przyszłości nie tylko logo a być w tym kolorze. Mają w nim być także istotne część produktów, tak aby wszystkie z nich wyglądały jednolicie i aby można było na pierwszy rzut oka rozpoznać markę Martor. Równie ważną rzeczą jest ciągła optymalizacja produktów, której korzenie sięgają do indywidualnego doradztwa, które ma za zadanie koncentrowanie się na Waszym bezpieczeństwie i komforcie pracy.

Oferowane przez nas noże są wielu z Was znane jako niezawodni pomocnicy w pracy. Mamy nadzieję że grono użytkowników zadowolonych użytkowników będzie się poszerzać. Dla ułatwienia wyboru odpowiedniego narzędzia, wprowadzona została także nowa klasyfikacja noży, która pozwoli na jeszcze lepsze usystematyzowanie i uporządkowanie pracy. Już na pierwszy rzut oka będzie można rozpoznać jakim poziomem bezpieczeństwa charakteryzuje się dana linia produktów:

SECUMAX - to bezpieczeństwo na najwyższym poziomie

SECUPRO - to bezpieczeństwo na bardzo wysokim poziomie

SECUNORM - to bezpieczeństwo na wysokim poziomie

O co dokładnie chodzi z tymi nazwami? Do tej pory wszystkie oferowane przez nas noże, posiadały tylko nazwę handlową np. Martor Profi, Martor Mizar czy Martor 350. Oczywiście nazwy własne samych noży pozostają bez zmian, jednakże zostaną rozszerzone o informację właśnie o poziomie bezpieczeństwa jaki oferuje dana konstrukcja. I tak, zgodnie z nową nomenklaturą, wymienione powyżej nazwy będą wyglądały tak: Martor SECUNORM Profi, Martor SECUNORM Mizar zapewniające bezpieczeństwo na wysokim poziomie, czy Martor SECUMAX 350 który jest już najbardziej zaawansowanym nożem pod względem bezpieczeństwa użytkowania.

Poniżej przedstawiamy wybrane produkty już w nowej szacie graficznej. Zachęcamy także do zapoznawania się z ich właściwościami. Do większości oferowanych przez nas noży dołączyliśmy już filmiki instruktażowe które powinny pomóc w obsłudze jak również pomóc w wyborze.

Noże bezpieczne Martor Solingen

 

 

Kategorie blog
Znajdź nas na:

BezpiecznieZapakowane.pl na Facebook BezpiecznieZapakowane.pl na YouTube BezpiecznieZapakowane.pl na Instagramie BezpiecznieZapakowane.pl na Google +

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl