Plomby plastikowe - rodzaje i ich zastosowanie

Plomby BezpiecznieZapakowane.pl

Wprowadziliśmy do naszego sklepu plomby plastikowe. Produkt ten znajduje zastosowanie w wielu dziedzinach naszego życia. Służy przede wszystkim do ochrony przed manipulacją zabezpieczonych elementów, przed niepowołaną manipulacją ze strony osób trzecich. Najczęściej stosowane są plomby do liczników . Do tego celu używa się plomby Twistseal:

Plomby plastikowe motylkowe Twistseal MM

Plomby Twistseal charakteryzują się linką ze splecionych metalowych żyłek otoczone sylikonem o długości 300mm i grubości około 0,7mm oraz szpulką z motylkiem dzięki której zamykamy plombę. Ponadto posiadają przeźroczystą płytkę z indywidualnym siedmio cyfrowym numerem. Taki sam numer znajduje się na szpulce, w celu 100% wyeliminowania możliwości ingerencji. Dzięki swojej konstrukcji, idealnie nadają się do zabezpieczania różnego rodzaju liczników pomiarowych prądu czy wody, zaworów, zbiorników paliwa itp. Oczywiście zakres ich stosowania jest nieograniczony.

Plombowanie polega na włożeniu linki w otwór korpusu plomby i poprzez minimum dwukrotne przekręcenie kolorowego skrzydełka nawiniecie linki na szpulę wewnątrz obudowy. Odłamanie skrzydełka zapobiega ewentualnym manipulacjom i kończy proces plombowania.

Warto dodać że plomby Twistseal posiadają pozytywną opinię wydaną przez Biuro Badań Kryminalistycznych.

 

Kolejnym zastosowaniem plomb może być użycie ich do zabezpieczania ładunków w transporcie samochodowym, kolejowym, szafek hydrantowych czy aparatury kontrolno-pomiarowej. W tym celu można użyć także inne rodzaje plomb. Do Waszej dyspozycji dajemy plomby Mediumseal:

Plomby plastikowe zabezpieczające transportowe Mediumseal MM

oraz plomby Universal L:

Plomby plastikowe zabezpieczające transportowe Universal L MM

Są to plomby uniwersalne z metalową komorą plombującą, dzięki swojej konstrukcji i szybkości jej zakładania, idealnie nadaje się do szybkiego zabezpieczania. Zakres ich stosowania jest nieograniczony a dzięki swojej specyfikacji i konstrukcji, bardzo dobrze zabezpieczą przed niepowołaną ingerencją. Nasi klienci plombują nimi także magazyny, pomieszczenia służbowe, pojemniki, kasetki, wózki cateringowe.

Główna różnica pomiędzy plombami Mediumseal a Universal L, to długość linki. Ponadto posiadają płytkę o wymiarach 40x20mm na które naniesione są indywidualne niepowtarzalne numery. Na płytkach plomb Mediumseal pozostawione jest także miejsce na bardzo krótką notatkę którą można nanieść na przykład długopisem.

Plomby sprzedajemy w kompletach po minimum 100 sztuk. Cena ulega zmianie im większe jest zamówienie. Zapraszamy zatem do zakupu w naszym sklepie!

Kategorie blog
Znajdź nas na:

BezpiecznieZapakowane.pl na Facebook BezpiecznieZapakowane.pl na YouTube BezpiecznieZapakowane.pl na Instagramie BezpiecznieZapakowane.pl na Google +

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl