Paczkomaty dostępne w naszym sklepie!

paczkomaty w bezpieczniezapakowane.pl

Miło nam poinformować iż podpisaliśmy umowę z firmą InPost na świadczenie usług Paczkomaty. Ponieważ stale chcemy usprawniać i ułatwiać naszym klientom realizację zakupów w naszym sklepie, uważamy że nowy kanał dostawy przesyłek jakim są Paczkomaty, znajdzie uznanie wśród wielu z Was i pozwoli podjąć decyzje o wyborze właśnie naszego sklepu :)

Dla wszystkich którzy nie korzystali jeszcze z tej formy wysyłki, poniżej znajduje się opis działania.

paczkomaty w bezpieczniezapakowane

Paczkomaty InPost to system skrytek pocztowych, służący do odbierania paczek 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Osoba robiąca zakupy przez Internet – po zamówieniu przesyłki do Paczkomatu InPost – otrzyma SMS i e-mail z kodem odbioru. Aby odebrać przesyłkę wystarczy wpisać na panelu Paczkomatu InPost numer telefonu komórkowego oraz otrzymany kod odbioru, a skrytka z oczekiwaną przesyłką otworzy się.

W ciągu 2 dni roboczych od momentu nadania paczki, przesyłka znajdzie się w paczkomacie. Odbiór paczki jest możliwy o dowolnej porze dnia czy nocy.

Jeśli Klient nie odbierze przesyłki w ciągu 3 dni, zostanie ona przewieziona do najbliższego Oddziału InPost. O adresie, pod którym paczka będzie czekać do odbioru Klient zostanie poinformowany SMS-em i e-mailem. W przypadku nieodebrania przesyłki w ciagu 14 dni od momentu doręczenia jej do Paczkomatu InPost, InPost zwróci przesyłkę Nadawcy na jego koszt, pobierając opłatę równą kwocie nadania tej przesyłki.

Pełna aktualna lista paczkomatów zaznaczona na przejrzystej mapie znajduje sie pod tym linkiem http://www.paczkomaty.pl/znajdz_paczkomat,33.html

 

Pozdrawiamy

www.BezpiecznieZapakowane.pl

Kategorie blog
Znajdź nas na:

BezpiecznieZapakowane.pl na Facebook BezpiecznieZapakowane.pl na YouTube BezpiecznieZapakowane.pl na Instagramie BezpiecznieZapakowane.pl na Google +

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl