Taśma pakowa z nadrukiem

Zawsze staramy się wychodzić na przeciw zapotrzebowaniu naszych klientów. Jednym z produktów o który często otrzymujemy zapytania jest  taśma pakowa z nadrukiem.

Taśma pakowa z nadrukiem BezpiecznieZapakowane.pl

Zanim podjęliśmy wprowadzenia się tego produktu do naszego asortymentu, jakiś czas zajęło nam znalezienie odpowiedniej technologii aplikacji nadruku na taśmę. Zdecydowaliśmy się na nadruk typu "sandwich", co oznacza że drukujemy na wewnętrznej części folii która dopiero później powlekana jest klejem. Taka metoda zadruku powoduje że wydrukowaną grafika jest w pełni chroniona przed ścieraniem, dzięki czemu nie musimy się martwić o jej trwałość.

Możemy wykonywać nadruki od 1 do maksymalnie 4 kolorów, przy czym wszystkie taśmy mają białą bazę i tego nie wliczamy jako kolor dodatkowy. Wszystkie taśmy sprzedawane przez nas mają długość 66y (czyli 60 metrów)! nie tak jak u większość producentów którzy piszą 60y mając nadzieję że klient nie połapie się że 60 yardów to nie 60 metrów tylko 55.

Taśma samoprzylepna z nadrukiem, dlaczego warto w nią zainwestować? Warto ponieważ poza tym że pełni funkcję zabezpieczającą, to są bardzo dobrą reklamą, można umieścić tam dowolne informacje. Bardzo ważnym elementem jest też postrzeganie przez klientów Waszej firmy, jako dbającej o dobry wizerunek, co jest nieocenioną wartością w sprzedaży.

Oferujemy taśmy z wszystkimi dostępnymi na rynku rodzajami klejów: akryl, solvent oraz hot-melt. O rodzajach klejów, warto poczytać na naszym blogu: http://www.bezpieczniezapakowane.pl/z-czego-zrobiona-jest-tasma-pakowa-i-jaka-wybrac wyjaśniamy tam bardzo dokładnie na czym polegają różnice pomiędzy klejema. Pozwoli to Wam wybrać odpowiedni do Waszych zastosowań.

Bardzo ważną rzeczą jest także kwestia przygotowania specjalnych polimerów oraz matryc, niezbędnych do druku. Koszt tych elementów, zawarty jest już w cenie taśm, dzięki czemu nie muszą się Państwo martwić żadnymi dodatkowymi dopłatami, wystarczy przesłać do nas wzór grafiki, lub informację o tym jaki tekst ma się znaleźć na taśmie, a resztą zajmujemy się już my.

Taśmy w naszym sklepie są podzielone na ilość kolorów oraz rodzaj użytego kleju i znajdują się pod tym linkiem http://www.bezpieczniezapakowane.pl/tasma-pakowa-z-nadrukiem

Oczywiście w każdej chwili służymy Państwu pomocą w przypadku pytań.

Kategorie blog
Znajdź nas na:

BezpiecznieZapakowane.pl na Facebook BezpiecznieZapakowane.pl na YouTube BezpiecznieZapakowane.pl na Instagramie BezpiecznieZapakowane.pl na Google +

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl